Jūrmalas dome 24. martā plkst. 11:00 ir izsludinājusi ārkārtas sēdi, lai apstiprinātu Jūrmalas teritorijas plānojuma grozījumus. Diemžēl noraidīti ir visi iebildumi par kuriem parakstījās vairāk kā tūkstotis jūrmalnieku un vēl tūkstotis pilsētas viesu.

 

Joprojām mēs neesam saņēmuši atbildes, kāpēc jāapbūvē kāpas Bulduros, jāizkropļo unikālā Lielupes grīvas ainava ar 42m augstām ēkām, tikko uzcelts viesnīcas komplekss jāpārveido par daudzdzīvokļu namu. Izskatās, ka vienīgie ieguvēji būs tie, kuru zemesgabalu vērtība pieaugs par miljoniem un tie, kuriem samazināsies pilsētas budžetā iemaksājamie nodokļi. Šobrīd pārdošanā jau ir vairāk kā tūkstotis dzīvokļu un apartamentu. Vēl tūkstotis ir būvniecības un projektēšanas stadijā. Netrūkst visdažādākā lieluma zemesgabalu. Jaundubultos varēs būvēt pat desmitstāvu ēkas. Tāpēc kārtējā zaļo teritoriju iznīcināšana šādos apstākļos izskatās vēl dīvaināka.

Mēs nezinām, kas ir patiesie teritorijas plāna veidotāji, taču zinām, ka par to būs jābalso 15 deputātiem.

Atnāciet un prasiet saglabāt to vēl nedaudz atlikušo, kas padara šo pilsētu unikālu un atšķirīgu no citām pilsētām pie jūras.

 

No Kauguru XX Maximas veikala stāvlaukuma Talsu šosejā 25 plkst. 10:00 uz piketa vietu un atpakaļ būs bezmaksas autobuss.