Mēs nepaužam atbalstu kādai no partijām vai kandidātam, tomēr lūdzam rūpīgi pārdomāt, vai jūsu intereses pārstāvēt ir cienīgi tie, kuri pašvaldību līmenī nevēlas jums dot vairāk tiesību kā tikai vēlēt reizi 4 gados. Mūsu iniciētais vietējo pašvaldību referendumu  likumprojekts pēc desmit gadu neatlaidīgas atgādināšanas bija tuvu tā pieņemšanai. Vienīgais, ko vēlējāmies, bija referenduma iespējas par lēmumu, ar kuru pašvaldība apstiprina pilsētas teritorijas plānojumu. Mēs piekritām faktiski neizpildāmam ierosināšanas slieksnim -15% balsstiesīgo notariāli apstiprinātu vai drošu elektronisko parakstu viena mēneša laikā, kas Jūrmalā ir 5000 cilvēku. Piekritām  pat 50% kvorumam, kas atbilst iedzīvotāju skaitam, kas parasti atnāk uz pašvaldību vēlēšanām.

Pie tam pašvaldībai negatīva balsojuma rezultātā būtu tikai jāveic izmaiņas jau izstrādātajā plānā un jānodod atkārtotai apspriešanai. Tomēr pat tas nobiedēja izstrādāto shēmu autorus un izpildītājus. Nobiedēja, jo tad, iespējams, nepaplašinātos kāda eksbaņķiera apbūve Bulduru kāpās, un  kāda miljonāra viltus viesnīca netiktu legalizēta par daudzstāvu daudzdzīvokļu māju, kas vairs nedod solītās darba vietas un samazina pašvaldībai maksājamos. Nobiedēja, jo tajā brīdī vairs nevarētu sabiedrību maldināt  ar Krievijas draudiem, šķelt  un apdullināt ar reklāmām, kas veidotas  par iedzīvotājiem pašiem nozagto naudu. Mēs neesam pret pilsētas attīstību, bet pret atklātu un apzinātu iedzīvotāju maldināšanu, zinot, ka viņiem nav nekādu reālu iespēju ko ietekmēt. Esam  pret sabiedrības muļķošanu, ka ar šādu likuma normu var ieviest pašvaldībā krievu valodu vai neļaut uzbūvēt svarīgus infrastruktūras objektus, jo to  var atrisināt ar nacionālo interešu objekta statusa noteikšanu.

Izlemiet, vai tiešām mēs šo deputātu ieskatā neesam savā  apziņā izauguši līdz pārējo Eiropas valstu līmenim,  vai tomēr ir pienācis laiks pateikt, ka šie cilvēki nav cienīgi noteikt mūsu valsts likteni nākamajos četros gados.

Saeimas deputātu kandidāti, kuri ir pret pašvaldības iedzīvotāju tiesībām lemt par sev būtiskiem jautājumiem

Nr. 4 Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Jānis Dombrava

Ritvars Jansons

Aleksandrs Kiršteins

Rihards Kols

Janīna Kursīte-Pakule

Ināra Mūrniece

Romāns Naudiņš

Imants Parādnieks

Dzintars Rasnačs

Gunārs Rusiņš

Edvīns Šnore

 

Nr. 9 "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

Sergejs Dolgopolovs

Vjačeslavs Dombrovskis

Andrejs Klementjevs

Regīna Ločmele-Luņova

Sergejs Mirskis

Sergejs Potapkins

Ivans Ribakovs

Artūrs Rubiks

Raimonds Rubiks

Jūlija Stepaņenko

Zenta Tretjaka

Jānis Tutins

Mihails Zemļinskis

 

Nr. 11 Latvijas Reģionu Apvienība

Edvards Smiltēns

 

Nr. 13 Jaunā VIENOTĪBA

Aldis Adamovičs

Ints Dālderis

Ainars Latkovskis

Kārlis Šadurskis

Juris Šulcs

Jānis Upenieks

 

Nr. 16 Zaļo un Zemnieku savienība

Aija Barča

Inesis Boķis

Augusts Brigmanis

Valters Dambe

Jānis Klaužs

Māris Kučinskis

Ainārs Mežulis

Edgars Putra

Dana Reizniece-Ozola

Valdis Skujiņš

Viktors Valainis

Juris Vectirāns

Jānis Vucāns