Kāpas virsotnē Parex bijušā īpašnieka ģimene blakus tai jau piederošajai liela apjoma būvei villa “Adlera”, kas formāli tika nodēvēta par sabiedrisku ēku, plāno attīstīt īpašumu, kas dokumentos tiek saukts par viesu namu, kā arī izveidot pievedceļu kāpās un jaunas ielas tuvējā mežā

 

JAB ir nosūtījusi Jūrmalas pilsētas domei elektroniski parakstītu vēstuli Nr. 23/2018 “Par iebildumiem lokālplānojumam zemesgabaliem 4.līnija 1A, Jūrmalā, 5.līnija 2, Jūrmalā, un Bulduri 1304”.  Minētos dokumentus jūs varat atrast šī raksta pielikumā. 

Ja atbalstāt mūsu iebildumus, tad jums ir iespēja:

1) No 5. novembra līdz 5. decembrim   portālā ManaBalss parakstīties par mūsu iniciatīvu “Pasargāsim Jūrmalas kāpas no apbūves!” ManaBalss

2) Personīgi uzrakstīt savus iebildumus un iesniegt tos Jūrmalas domes klientu apkalpošanas centros to darba laikos vai nosūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pret neskartās dabas teritorijas pārveidošanu jau 2016. gadā iebilda vairāki tūkstoši jūrmalnieku, bet Jūrmalas dome un VARAM iebildumus neņēma vērā. Būvniecība un tās pievedceļu izbūve dabas teritorijās kārtējo reizi iznīcinās Jūrmalas lielāko vērtību – skaisto dabu, mazinot pilsētas pievilcību. Nav šaubu, ka kāpās tiks uzcelta kārtējā dzīvokļu ēka, jo līdzīgas viltus viesnīcas un viesu namus ātras peļņas tīkotāji ar Jūrmalas domes atbalstu pilsētā sabūvējuši jau daudzus desmitus.

Oficiālie lokālplānojuma materiāli pieejami Jūrmalas domes https://bit.ly/2PeVsZ7

VĒSTULE