6.jūnijā, Jūrmalā, Mellužu estrādes sezonas atklāšanas laikā Latvijas Zaļais punkts rīko EKSPEDĪCIJU, kurā aicina piedalīties ģimenes, draugus un domubiedrus.

Zaļā punkta EKSPEDĪCIJA ir videi draudzīga orientēšanās stafete ar fotografēšanās, sacensību, piedzīvojumu un šķirošanas elementiem. Ekspedīcija tiek rīkota, rūpējoties par apkārtējās vides tīrību, zaļo dzīves veidu un atkritumu šķirošanu.

Lai piedalītos Zaļā punkta EKSPEDĪCIJĀ, dalībnieku komandām no pulksten 11.00 jāreģistrējas startam Mellužu estrādē pie Latvijas Zaļā punkta tēla Punktuāļa. EKSPEDĪCIJAS starts tiks dots pulksten 12.00. Apbalvošanas ceremonijā notiks pulksten 14.00 Mellužu estrādē, kurā tiks pasniegtas balvas no veikalu tīkla RIMI un Latvijas Zaļā punkta. Balvu saņems ātrākā un precīzākā komanda, kā arī viena komanda, kas tiks noteikta izlozes kārtībā. Plašāka informācija un Ekspedīcijas nolikums atrodams http://www.zalais.lv/.

Šī EKSPEDĪCIJA ir aizsākums Latvijas Zaļā punkta organizētajam ŠĶIROŠANAS MARATONAM, kas Jūrmalā notiks visu vasaru. Iedzīvotāji aicināti piedalīties PET pudeļu un nolietoto elektropreču šķirošanas akcijās, kurās veiksmīgākie šķirotāji varēs laimēt dāvanu kartes 30 latu vērtībā no veikalu tīkla RIMI. Vairāk informācijas par Šķirošanas maratonu http://www.zalais.lv/. Lai gan akcijas ietvaros jūrmalnieki īpaši mudināti šķirot PET pudeles un nolietotās elektropreces, aicinām šķirot un otrreizējai pārstrādei nodot arī pārējos izlietotā iepakojuma materiālus, kā arī videi kaitīgos atkritumus – izlietotās baterijas, akumulators, automašīnu riepas, eļļas u.tml.

Esiet aktīvi – piedalieties Zaļā punkta ekspedīcijā!

Latvijas Zaļā punkta šķirošanas maratonu un ekspedīciju Jūrmalā palīdz īstenot Jūrmalas dome, Mellužu estrāde, Dzintaru koncertzāle, atkritumu apsaimniekošanas operators „Piejūra”. Projektu atbalsta veikalu tīkls RIMI, interneta portāls „INBOX.lv” un vides reklāmas operators „JCDecaux”