Kopš 2018. gada 1. marta jūrmalnieki par sadzīves atkritumu izvešanu maksā pēc to svara vienīgajam pakalpojumu sniedzējam SIA “Clean R”. Daudzu Jūrmalas privātmāju īpašnieki, kuri kādā  izvešanas reizē nebija izstūmuši uz ielas savu atkritumu tvertni, bija spiesti apmaksāt faktiski neizvestu sadzīves atkritumu izvešanu par summu, kas tiek aprēķināta pēc iznomātās tvertnes apjoma. Protams, pilnā apmērā tiek iekasēta samaksa arī par reāli izvestajiem atkritumiem. SIA “Clean R” to pamato ar izdevumiem, kas rodoties tāpēc, ka iedzīvotājs iepriekš nepaziņojot, ka izvešana nav nepieciešama. Turklāt tas esot saskaņots ar Jūrmalas pilsētas domi.

Diemžēl SIA “Clean R” noraidīja mūsu lūgumu pārtraukt šādu, mūsuprāt, negodīgu komercpraksi. Tāpēc mūsu biedri, kuri konkrēti saskārušies ar šādu rīcību, individuāli vērsās Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Lūdzam ikvienu, kurš saskāries ar līdzīgu situāciju, vērsties ar iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Tas palīdzēs pārtraukt šādu negodīgu komercpraksi un atgūt tādā veidā iekasētās naudas summas.  Mēs jums palīdzēsim sastādīt iesniegumu, ja sazināsieties ar mums pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālruni 26631926.

Pielikumā variet atrast iesnieguma paraugu.

IESNIEGUMS